دیدار رسمی با نمایندگان lincoln

به نام خدا.
در حوزه سیستم های روانکار اتوماتیک و بطور کل تجهیزات مرتبط با روانکاری شرکت لینکلن به عنوان یکی از برندهای برتر در دنیا مطرح است. این شرکت، که اصالتا یک شرکت آمریکایی می باشد در سالهای اخیر توسط شرکت SKF سوئد خریداری شده است و یک برند اروپایی محسوب می¬شود. گرچه کارخانه تولید آن در کشور آمریکا مستقر است، ولی واحد های تولیدی دیگری نیز در کشورهای دیگری مانند هند دارد.
در راستای اهمیت تجهیزات مرتبط به روانکاری اتوماتیک و همچنین تجارب شرکت همکار معدن آسیا در بحث تامین این تجهیزات برای حوزه معادن و صنایع فولاد، و بعد از قریب به یک سال مذاکرات در نهایت شرکت همکار معدن موفق به جلب نظر مدیران شرکت SKF جهت کسب نمایندگی برند Lincoln شد. در طی جلسه مورخه 8/03/96 که در محل دفتر شرکت همکار معدن و با حضور آقایان Jinrich Zalaba (مدیر فروش محصولات لوبرکیشن) ، Surrendra Singh Thakur(مدیر منطقه ای) و مدیر حوزه ایران شرکت skf آقای مهندس آریا امجدی و مسئول بخش فلزات آقای مهندس سالم برگزار گردید، مقرر گردید همکاری های نزدیک و تنگاتنگ فی مابین شرکت همکار معدن و شرکت skf در راستای مباحث آموزشی طراحی سیستم های روانکاری، نصب و تعمیرات و نگهداری آنها و همچنین برگزاری سمینارهای معرفی محصولات لینکلن ایجاد گردد.
شایان ذکر است که توافقنامه این همکاری در طی هفته آینده به امضای طرفین خواهد رسید و بعد از آن پرسنل مهندسی شرکت همکار معدن آماده ارائه خدمات، فروش، طراحی سیستم های روانکاری تکی خطی و progressive و نصب و راه اندازی آنها می باشد.
شایان ذکر است این خبر تکمیل میگردد و از این پس اطلاعات مفیدی در زمینه سیستمهای روانکاری و موارد استفاده آنها در صنایع ، معادن، توربین های بادی، و کلیه ماشین آلات صنعتی ارائه خواهد گردید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفتر مرکزی شرکت تماس حاصل فرمایید.

جلسه با مدیران فروش تمسا ( نمایندگی ترکیه کوماتسو)

بنا به در خواست مدیران ارشد شرکت تمسا ترکیه و در جهت هماهنگی های و برنامه ریزی جلسه ایی با آنان در محل دفتر شرکت همکار معدن منعقد گردید در این جلسه که با حضور آقای کرای پولیت Koray Polate مدیر فروش خارجی شرکت تمسا و مدیر فروش قطعات یدکی آقای سرکان ساین Serkan Sayin  و مرات مدیر فروش ماشین آلات دسته دوم صورت گرفت و در این جلسه موضوعاتی از قبیل تاسیس سرویس سنتر در نردیکی معادن مرکزی ایران ( استان یزد) ، توسعه سایت رباط کریم شرکت همکار صنعت ، برنامه برگزاری دوره های آموزشی ، پیگیری معاملات ماشین آلات دسته دوم ، بررسی تسریع واردات و زمان تحویل قطعات یدی مطرح شد .

بولدوزر هوشمند D155AXi-8

کمپانی کماتسو امریکا از تولید بولدوزر D155AXi-8  هوشمند کنترلی به همراه آپشن رادیو کنترلر رونمایی نمود 

کوماتسو اولین ماشین که با استفاده از تکنولوژی رادیو کنترلر کار میکند را طراحی و به بازار عرضه نمود ویکتوزکی مدیر شرکت کوماتسو در امریکا در رابطه با این دستگاه می گوید :

بولدوزر D155AXi-8  برای مشتریانی ساخته شده است که بخواهند شخص اپرا تور را از داخل ماشین جداکنند و کنترلی شدن این بولدوزر به ایمنی اوپراتور کمک زیادی می کند که این حرکت بزرگ باعث بهروری و کارایی بسیار بالای ماشین می شود

 

ابتکاری یکپارچه هوشمند 

خیلی از اپراتورها توانایی حس باری که روی تیغه های ماشین وارد می شود و واکنش این بار را متوجه می شوند که این خود فاکتور بسیار مهمی برای بهروری بهتر از بولدوزر می باشد  اما واقعا بسیار مشکل است که اپراتور از خود ماشین دور باشد و با استفاده از رادیو کنترل ماشین راهدایت کند  لازم به ذکر است این نوع بولدوزر منحصر به فرد بوده و توانایی محاسبه بار وارد شده به تیغه ها و حداقل کردن لغزش آن ها را دارا می باشد

این بولدوزر دارای قدرت 345 اسب بخار و با موتور  SAA6N140E-7  که بهترین نوع موتور دیزلی که دارای گواهینامه صلاحیت می باشد .  کار میکند این در حالی است که موتور  D155AXi-8 به مقدار 80 درصد کمتر از مدل های قدیمی نیتروژن اکسید تولید می کند که این خود سازگاری این مدل با محیط زیست می باشد

 

رونمایی از بیل مکانیکی هیبرید هیدرولیکی مدل HB215C_2

رونمایی از بیل مکانیکی هیبرید هیدرولیکی مدل HB215C_2

این مدل سومین تولید بیل مکانیکی هیبریدی است که وزن اپریشن آن 22 تن بوده و حجم گودال برداری ان به میزان 1.68 متر مکعب می باشد 

با توجه به تجربه شرکت کماتسو در زمینه هیبرید این مدل از بیل مکانیکی نتیجه سال ها تحقیق و پزوهش این شرکت و نشان از صلاحیت در حفظ محیط زیست می باشد اط سال 2008 این شرکت اولین بیل مکانیکی های خود را به بازار معرفی نمود و با رضایت بخشی مشتریان خود مواجه شد . و همچنان بر شعار خود یعنی رضایت مشتری یک قانون است وفا نمود .

همپنین KOMTRAX  که سیستم نظارتی بر روی استاندارد های کوماتسو می باشد در این نوع مدل می گوید که می توانند تا 25 درصد از مصرف سوخت صره جویی کرده و این مدل از اثرات مخرب  گاز الاینده ای زیست محیطی جلوگیری کند .

این در حالی است که در یک گردهمایی در کشور ترکیه و با حضور جناب مهندس قربانی کیا  مدیر شرکت همکار معدن به عنوان نماینده ایران از این دست آورد رونمایی شد.