قطعات بازسازی شده در حد نو

آیا از هزینه ­های بالای ماشین آلات خود خسته شده اید؟! شرکت همکار معدن با تکیه بر تجربه و توانایی مکانیک­ های متخصص خود این هزینه­ ها را برای شما کاهش می­دهد. شرکت ما دارای کارگاهی مجهز در جنوب غرب تهران هست که آمادگی ارائه خدمات بازسازی ماشین ­آلات راه­سازی و معدنی را دارد. همچنین تیم فنی و مهندسی همکار معدن قادر است تا خدمات خود را در محل مشتری نیز به انجام برساند. این مزیت بخصوص در اورهال ماشین ­آلات معدنی بزرگ که قابلیت حمل آسانی ندارند بسیار مفید است.

مکانیک ­های آموزش دیده این شرکت توانایی بازسازی و یا تعمیر تجهیزات سنگین از برندهای کترپیلار ، کوماتسو، Volvo، P&H و غیره را دارند . دانش فنی این شرکت در بازسازی و تعمیر موتورها، گیربکس ها، فاینال درایوها که جزو قسمت­های اصلی ماشین­ آلات را­ه­سازی و معدنی هستند، در ایران کم نظیر است. با سپردن تجهیزات و ماشین آلات قدیمی و فرسوده خود به شرکت همکار معدن ضمن تحویل ­گیری ماشینی بازسازی شده و در حد نو هزینه­ های نگهداری خود را به طور چشم­گیری کاهش دهید.

لازم به ذکر است کلیه عملیات بازسازی و اورهال ماشین­ آلات مطابق با اصول مورد تایید (CCR(CAT CERTIFIED REBUILD  که در واقع استاندارد مورد تایید شرکت کترپیلار است و همچنین در مورد ماشین­ آلات کوماتسو مطابق استاندارد مورد تایید شرکت کوماتسو انجام می­ گیرد .