Lincoln

 

 

 

Lincoln _ برندی نام‌آشنا در حوزه سیستمهای روانکاری

 

شرکت لینکلن بزرگترین و موفقترین شرکت در زمینه سیستمهای روانکاری در دنیا به شمار می رود. بیش از 100 سال است که صنایع مختلف از معادن و صنایع سنگین گرفته تا صنایع غذایی از خدمات شرکت لینکلن در زمینه سیستم‌های روانکاری پیشرفته برخوردار هستند. در طول این مدت و تجربه 100 ساله همواره باعث شده است تا کیفیت محصولات این شرکت بهبود مستمر داشته باشد. 

شرکت لینکلن دارای واحد‌های تحقیق و توسعه محصولات در کشورهای آمریکا و آلمان و هند است. با استفاده از امکانات تحقیق و توسعه و تولید در این سه کشور این برند قادر است خدمات و راهکارهای روانکاری را در سطح جهانی ارائه دهد.

 

شایان ذکر است که این برند از سال 2010 توسط کمپانی SKF خریداری گردیده است و هم‌اکنون یک برند اروپایی به شمار می‌رود. در نتیجه محدودیتهای تحریمی جهت ورود این محصولات به بازار ایران بسیار کاهش یافته‌ است.

 

شرکت همکار معدن

 

همکار معدن آسیا با تجربه سالها فعالیت در زمینه معادن و فلزات در ایران در حوزه تأمیین تجهیزات و قطعات، مشاوره و خدمات فنی مهندسی اخیرا موفق به اخذ نمایندگی رسمی شرکت SKF در حوزه محصولات روانکاری Lincoln گردیده است.

تجربه سالهای متمادی در این حوزه، این شرکت را به یک نماینده شاخص مبدل کرده است. هم اینک این شرکت آمادگی این را دارد که در حوزه سیمان،معادن،کارخانه‌جات فولاد،ماشین‌آلات ساختمانی و معدنی،توربین‌های بادی،صنایع فلزات،خدمات و طراحی و نصب و راه‌اندازیه سیستمهای روانکاری مرکزی را ارائه دهد.

جهت کسی اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مشاوره و طراحی در این حوزه با کارشناسان شرکت ما تماس بگیریید.